APIE MUS

Ieškote įdomios, naudingos užklasinės veiklos savo vaikui?

 

Modeliai.lt studija - būrelis, kuris padės vaikui išsiugdyti esminius įgūdžius, tokius kaip pasitikėjimas savimi, drąsa, etiketas, taisyklinga laikysena.


Užsiėmimai vyksta Šeštadieniais, kad mokiniai galėtų atitrūkti nuo įprastos rutinos ir panaudoti savo laisvalaikį vertingiems įgūdžiams, kurie jiems pravers gyvenime.

 

Štai ko jūsų vaikas išmoks Modeliai.lt studijoje:

  • Taisyklingos laikysenos, etiketo ir šokio meno
  • Profesionalios pozavimo technikos podiume
  • Kaip demonstruoti drabužių kolekcijas madų renginiuose
  • Įgis žinių apie madą ir dizainą, viešą kalbėjimą, savęs pristatymą ir socialinių tinklų valdymą

Be šių pagrindinių pamokų, modeliai demonstruos naujausias drabužių kolekcijas mados renginiuose dalyvaus fotosesijose.

 

Prisijunkite prie mūsų dabar ir stebėkite, kaip jūsų vaikas keičiasi ir klesti!

 

Modeliai.lt studijos lankymo privalumai:

 Didesnis pasitikėjimas savimi: mūsų užsiėmimai skirti padėti vaikams susikurti teigiamą savo įvaizdį ir labiau pasitikėti savimi bei savo jėgomis.

Geresnė laikysena ir etiketas: gera laikysena ir etiketas yra svarbūs įgūdžiai, kurie gali būti naudingi žmonėms visose jų gyvenimo srityse. Mūsų pamokose pagrindinis dėmesys skiriamas mokinių mokymui stovėti, vaikščioti ir taisyklingai sėdėti.

Profesionali modeliavimo technika: mūsų vadovė Sabina išmokys jūsų vaiką drąsiai ir stilingai eiti kilimu ar podiumu, pozuoti prieš objektyvą.

Socialinių tinklų valdymas: Modeliai.lt pamokos mokys vaikus, kaip valdyti savo buvimą internete ir efektyviai naudotis socialine žiniasklaida.

Moko disciplinos ir laiko valdymo: modeliavimas reikalauja disciplinos ir laiko valdymo įgūdžių. Modeliai.lt studijos vaikai mokomi efektyviai planuoti savo laiką ir išlaikyti tvarką.

Ugdomi komandinio darbo įgūdžiai: mūsų užsiėmimai dažnai apima grupinę veiklą ir projektus, kurie padeda vaikams išmokti dirbti kartu komandoje ir lavinti komandinio darbo įgūdžius.

 

Prisijunkite prie mūsų Modeliai.lt studijoje ir suteikite savo vaikui galimybę augti, mokytis ir tobulėti!

 

Susisiekite su mumis!