NAUJIENOS

"Apragos kodas - HELLOWEENas "

SPALIO 31 | 12 00 | PANORAMA

MADŲ ŠOU
"Apragos kodas - HELLOWEENas "

 

Helovino proga Žemės gyventojus išgąsdinti mėgins ir Saulės sistema – spalio 31 d. labai netoli Žemės praskries nemenkas – maždaug 0,5 km skersmens asteroidas. Pavojus mūsų planetai negresia, todėl ramiai  šeštadienį galime pramogauti PANORAMOJE.

Parduotuvių ir prekinių ženklų stilistai, jaunieji dizaineriai  parinks drabužių kolekcijas ir pamokys  kaip HELLOWEEN šventėje atrodyti puošniai, stilingai, bet kartu šiurpokai. Išradingai HELLOWEEN tema parinkti  drabužiai ir aksesuarai, šukuosenos ir makiažai suteiks džiaugsmo mažiems ir dideliems renginio dalyviams. Skambės HELLOWEEN atmosferą sukuriantys muzikos  kūriniai.

Renginio pradžioje išvysite Didžiosios Britanijos kompanijos parduotuvės NEXT,  stilistės – vizualistės parinktą ir stilizuotą kolekciją vyresniojo mokyklinio amžiaus megaitėms ir berniukams.

MODELIAI.LT pristatys stilingas  HELLOWEEN šventės kolekcijas iš parduotuvių KIDZ ONE, MINIMOOD .  Mažiesiems - HELLOWEEN šventės dalyviams -  kolekcijos iš parduotuvių MOTHERCARE ir CHICCO.

Parduotuvė  APRANGA pademonstruos  kolekciją linksmiems, išradingiems jaunuoliams. Modeliams šukuosenas ir makiažus sukurs Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro kirpėjos ir visažistės.

Parduotuvė SURFWAX pristatys THE ART COMPANY aprangą, avalynę ir akresuarus, kurie sukurs šmaikščią, bet linksmą HELLOWEEN nuotaiką.

 

Vis dažniau HELLOWEEN  šventės vyksta įmonių vakarėliuose, šeimos draugų rate. OMBRE|Pura  parduotuvė pademonstruos  modernios ir elegantiškos klasikos įkvėptus modelius moterims.

 

FASHION ZONE parduotuvės madingi papuošalai ir aksesuarai puikiai papildys drabužių kolekcijas jaunimui ir suaugusiems.

 

Konkursas "Apragos kodas - HELLOWEENas "

Pasipuošk HELLOWEEN"ui ir pademonstruok savo sukurtą įvaizdį podiume. Dalyvių amžius neribojams. Konkurso dalyvių laukiame  Panoramos centrinėje aikštėje prie registracijos stalelio nuo 11 30 iki 12 00. PANORAMA įteigtomis dovanomis, apdovanosime tris įspūdingiausius  HELLOWEEN"o kostuimus vilkinčius vaikus ar suaugusius konkurso dalyvius.